Autor Wątek: Koncepcja "Kotei - 29-30 sierpnia 2015 Muszyna" a rzeczywistość  (Przeczytany 2517 razy)

Darboh

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 305
  • Monk
    • Zobacz profil
Witam!
Ponieważ pojawił się temat zorganizowania tytułowej imprezy w 2015 r. przez naszą grupę sądecką mamy BAAAAARDZO WAŻNE zapytanie do szacownych kolegów z duuużo bardziej doświadczonej grupy z tzw. "za płota". Czy można liczyć na Waszą pomoc w organizacji tejże imprezy?

Koncepcja jest taka że odbyłaby się ona w DW Kolejarz (www.dwkolejarz.pl) w Muszynie. Ośrodek znany Aramasu - zacny, wygodny, smaczny i atrakcyjny.
Organizując tego koteja również chcielibyśmy zahaczyć o możliwość spędzenia czasu rodzinnie - w czym ośrodek się bardzo sprawdza, dlatego też interesuje nas jedyny prawie wakacyjny termin, czyli ostatni weekend wakacji. Także kwestia lokalizacji i miejscówki byłaby z głowy.
Z naszej strony również pozostałaby kwestia ogarnięcia finansowego nagród i tego typu rzeczy.
Pozostają kwestie inne organizacyjno - sędziowskie w których będziemy potrzebować pomocy. I w tej materii jest pytanie do Was.
Czy można liczyć na pomoc Waszej grupy? Będzie ktoś chętny?
Pomożecie?
Od tego jest zależne czy w ogóle jest temat czy go nie ma.


Miso-no miso-kusai-wa jo-miso-ni arazu.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9375
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Ja bym sie wybral, moze nawet z rodzinka. :)

Sedziowac nie potrafie, ale wierzcie mi, z tym nie bedzie problemu bo ludzie sie jako tako przy krazkach ogarniaja. Musicie miec tylko kogos kto nie bedzie mial skrupulow przy operowaniu zegarkiem.

Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Darboh

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 305
  • Monk
    • Zobacz profil
Wiem że Rafa rozmawiał z Aramasu, ale entuzjazm pozostałych graczy krakowskich napawa optymizmem  ;D
Miso-no miso-kusai-wa jo-miso-ni arazu.

szKRABig

  • Crab Clan
  • experienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 569
    • Zobacz profil
z pomocą krakowskich graczy jest problem albowiem, iż nigdy nie organizowaliśmy Koteia, ba nawet storyline'a więc nasze doświadczenie w tym temacie wynika tylko z uczestnictwa, trudno nam jest coś podpowiedzieć jeśli chodzi o wypełnienie wniosku, ale jak zagadniesz Horrora albo Artura to na pewno Ci pomogą
szczerze mówiąc nie widzę też osoby z Krk która mogłaby pełnić rolę sędziego, ja np. nigdy nie czytałem rulebooka, a z naszych gier wynika, że czytał tylko Przemek no i może Aramasu ;) zwyczajowo na ostatnich koteiach sędzią był Burakes,
natomiast przy samej organizacji możemy zawsze coś pomóc, w sprawie programu do wyników na pewno Aramasu czy Kempy mogą więcej powiedzieć

Alchemist

  • Spider Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Samurai
    • Zobacz profil
Ja się mogę włączyć w pomoc w ogarnięciu tego na miejscu, jak już machina wystartuje :).

Darboh

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 305
  • Monk
    • Zobacz profil
No i o to chodziło :)
Teraz wiemy czego nie wiemy :)
Miso-no miso-kusai-wa jo-miso-ni arazu.