Autor Wątek: Jak obecnie prezentuje się popularność L5R  (Przeczytany 519 razy)

spitamenes

• boxable Personality
  • Samurai
Jak obecnie prezentuje się popularność L5R
« dnia: 2019-05-03, 01:35 »
Witam mam pytanie jak ogólnie prezentuje się popularność tej gry?bo są fajne promocje na wersje pl.Chce grać w domu ze znajomym granie na turniejach mnie raczej nie interesuje.
Wiem że gra jest przydługawa(grałem na proxach),nie tak strategiczna jak wersja ccg,ale nie ma duzego wyboru obecnie(myślałem że keyforge bedzie fajny ale to gniotek :) )a Gry o tron mam dość bo wszędzie jest w necie ,w tv aż strach otworzyć kibel czy jakiś smok tam nie siedzi :).Pozdrawiam.

horror

• Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
Odp: Jak obecnie prezentuje się popularność L5R
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-05-03, 11:38 »
szczerze to jak chcesz grac w domu z ziomkiem to nie ma znaczenia chyba jak bardzo gra jest popularna. chyba, ze chodzi ci o to czy czeka ja cancel za chwile, a na to sie nie zanosi poki co, albo przynajmniej nie ma takich sygnalow. jak szukasz jakichs ludzi do grania to napisz z jakiego miasta jestes to pewnie bedzie prosciej wskazac na popularnosc tej gry w danym regionie. pnp

spitamenes

• boxable Personality
  • Samurai
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-05-03, 17:56 »
Ja akurat śląsk.Fajnie że czasem ktoś zagląda tu na forum ,bo te galakty kompletnie martwe :(.

horror

• Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-05-03, 21:56 »
Ja akurat śląsk.Fajnie że czasem ktoś zagląda tu na forum ,bo te galakty kompletnie martwe :(.

jak slask to chyba graja ludzie z jaworzna, katowic i BB z tamtych rejonow. troche wiecej, ale tez bez przesady, dzieje sie na FB profilu legendy.

Eldar

• Lion Clan
  • inexperienced Personality
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 2019-05-04, 14:13 »
Skąd konkretnie ze Śląska? Gramy casualowo ze znajomym regularnie w T. Górach.