Autor Wątek: Forum lifting pod LCG :-)  (Przeczytany 11112 razy)

pattom

  • blank Personality
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Forum lifting pod LCG :-)
« dnia: 2017-04-27, 13:10 »
Czołem,

ja nowy jestem więc raczej wychylał się bardzo nie będę :-)

Co powiecie na zmiany na forum, które dadzą większą przejrzystość i czytelność?
Widzę sporo działów i tematów, które są martwe od wielu lat. Można by zrobić podział na część CCG i część LCG, stworzyć nowe podfora dla LCG żeby czytelniej, prościej i szybciej można szukać informacji i rozmawiać o grze wydawanej przez FFG.

hmm... ?

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9371
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Forum lifting pod LCG :-)
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-04-27, 13:29 »
Część rzeczy zostanie jak zostanie np. cały dział Chikan Gatsu bo nie ma sensu rozpoczynać np. nowych rzeczy handlowych, turniejowych (zakładam, że do nielicznych CCG'owych ludzie będą się odnosić w tytule). Na pewno z czasem wyklaruje się poprawiona lista miejsc gdzie gramy (Meeting Place).

Na razie pozmieniałem nazwy działów dopisując CCG, poprzesuwałem je niżej i wydzieliłem blok na dodatki z LCG'a. W miarę upływu czasu będą się pojawiały odpowiedniki starych podgrup tylko dla LCG'a.

Do pewnych rzeczy ludzie się muszą przyzwyczaić, np. do tego że offtopic (Geisha House), jest tu drugim w kolejności działem. :D

Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


pattom

  • blank Personality
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Forum lifting pod LCG :-)
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-04-27, 13:31 »
Część rzeczy zostanie jak zostanie np. cały dział Chikan Gatsu bo nie ma sensu rozpoczynać np. nowych rzeczy handlowych, turniejowych (zakładam, że do nielicznych CCG'owych ludzie będą się odnosić w tytule). Na pewno z czasem wyklaruje się poprawiona lista miejsc gdzie gramy (Meeting Place).

Na razie pozmieniałem nazwy działów dopisując CCG, poprzesuwałem je niżej i wydzieliłem blok na dodatki z LCG'a. W miarę upływu czasu będą się pojawiały odpowiedniki starych podgrup tylko dla LCG'a.

No i super :-) dobry początek nie jest zły :-)

Risvux

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 1
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Forum lifting pod LCG :-)
« Odpowiedź #3 dnia: 2018-06-13, 17:21 »
Tak! jestem za tym bardzo. Forum powinno sie unowoczesnic do dzisiejszych standardów.

Yoshido

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 2
  • Samurai
    • Zobacz profil
    • Otyłość androidalna czy olbrzymia - jak rozpoznać?
Odp: Forum lifting pod LCG :-)
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-07-24, 13:17 »
Czy ja wiem, nasz admin nieźle daję radę. Od dłuższego czasu tutaj obserwuję, to w końcu postanowiłem się zarejestrować - bo chyba w tym cała istota. Braku użytkowników.