Autor Wątek: Wrocław / Bolter - Sobo-testu czyli Imperial Summons w sobotę - 18.11 (sobota)  (Przeczytany 1937 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Tym razem przetestujemy sobotnią opcję turniejową. Cesarz wzywa, a jak ktoś nie chce posłuchać Cesarza, to może posłucha zaproszenia (spoiler alert) przyszłej Cesarzowej :)



Zatem - zapraszamy na kolejny Bolterowy TURNIEJ L5R LCG!
• Format : 'constructed', z aktualnymi rolami (lista poniżej)
• Nagrody : dla każdego uczestnika Z PIERWSZEJ DWUNASTKI - offyszalny Cesarski Favor, much wow! Kart jest ograniczona ilość, dlatego będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Do tego - do dyspozycji mamy siedmiu Wspaniałych, czyli pełno-artowe wersje czempionów klanowych, po jednym z każdego klanu. Każdy czempion klanu trafi do losowo wybranej osoby spośród graczy klanu danego czempiona (wiecie, ta sama ikonka na czempionie i domku ;) ). Jeżeli czempion nie znajdzie swoich podopiecznych wśród uczestników turnieju - nowy opiekun czempiona będzie wybierany losowo spośród wszystkich graczy, którzy jeszcze czempiona nie przygarnęli. W każdej wersji, jedna osoba może otrzymać maksymalnie jednego czempiona - niezależnie od jej klanu i klanu czempiona.
• Wejściówka : 10zł.
• Limit miejsc : 12
• Rundy i czas : 4 rundy 'swiss' po 70 minut - tyle powinno nam wystarczyć, bo i ludzie ograni, i wiemy, że właśnie tych 10 minut ostatnio brakowało.
• Wersja językowa : dowolna, ale standardowo w razie wątpliwości decyduje wersja angielska. Chętnie zobaczymy na miejscu wersję polską czy hiszpańską, aby nasycić się tłumaczeniem :)
• "Ale ja nie mam talii" - ale my mamy. Daj znać wcześniej, to się zrobi i będziesz miał.
• Więcej miejsc - jeżeli będzie zauważalnie więcej chętnych niż 12, limit miejsc powiększamy do 24. Ale przekroczymy ten most gdy do niego dojrziemy.

FB : link

Dostępne role i żywioły :
Crab : Keeper of Earth
Crane : Seeker of Air
Dragon : Seeker of Fire
Lion : Keeper of Fire
Phoenix : Keeper of Water
Scorpion : Seeker of Void
Unicorn : Keeper of Void
« Ostatnia zmiana: 2017-11-13, 12:15 by kempy »
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.