Autor Wątek: [K] Skup makulatury - kupię commony/uncommony/fixy z dowolnej edycji ccg  (Przeczytany 241 razy)

Franzini

• boxable Personality
  • Coffee Samurai
Zacznę od historii bo jestem tu nowy.
Po 20 latach grania w MtG przez przypadek dostałem do ręki Legendę (oczywiście ccg, produktami FFG gardzę). I cały życiowy dorobek wzięło w diabły. Kartony i klasery z medżikami poszły do piwnicy. Od pół roku L5R to jedyna karcianka w jaką napieramy i to bez zniechęcenia, co jest niespotykane nawet w wypadku planszówek (które też poszły w odstawkę). Nie mamy jednak za wiele kart, stąd mój post.

Kolega Kempy stał się moim ojcem prowadzącym w wyniku serii dziwnych przypadków i wbrew własnej woli. On to zaprosił mnie na forum i napuścił mnie na kolegę bigrata, od którego trochę kart już wydębiłem. To z kolei stało się początkiem efektu śnieżnej kuli - współuzależnieni w Legendzie też zarządali, aby mieć własne karty a nie takie co im sam składam, bo na pewno robie to źle i oszukuję.

Gramy bez żadnego porządku, nie patrząc na edycję. Używamy wyłącznie commonów i uncommonów (i fixów, ale tych prawie nie mamy, szczególnie fortec które drukujemy) i jest super. Dlatego wołam i pytam: może ma ktoś pudła z niepotrzebnym crapem? W MtG zawsze jest tego na tony, więc spodziewam się że tu też. Odkupię za rozsądną cenę - kolega bigrat zarządał Wheel of Time, co chyba jest jego normalną walutą. Mogę oddać medżiki albo puścić przelew.

Podsumowując: poszukuję jak największej ilości makulatury legendowej z dowolnej edycji. Jest szansa, że dzięki temu Zielona Góra dołączy do grona miejsc Legendarnych na mapie polski.

AkodoJacek

• Personality
    • Kyuden Bydgoszcz
Zapraszam do Bydgoszczy ;) coś u mnie w piwnicy się da znaleźć ale sugerował bym przyjazd.
A jakieś ograniczenia odnośnie edycji itp ? Zapraszam na pw.

kempy

• Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • N /\ M E T /\ K E R
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Warto dodać, że chłopaki grają na najlepszym secie zasad czyli na tym z Emperor Edition. :)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe

bigrat

• Ronin
  • toolbox Personality
  • *
Jestem w trakcie odkładania kart - pierwszy spust surówki z huty musi być do 20 kg... poczta nie przyjmuje cięższych ha ha. Cieszy bardzo czyjaś naturalna radość z grania.