Chikan Gatsu forum
Chikan Gatsu => Geisha House => Wątek zaczęty przez: sejmitar w 2008-07-03, 19:55
-
Mamy banner, mamy promki i nie zawahamy się go powiesić i ich użyć! Dziś właśnie doszły do wrocławskiego Barda promki 'za klan'. Yum! Zainteresowanych powiadomię PMką. Ponieważ jest to okazja - trzeba to uczcić... patrz : Stronghold Store level 5 Wrocław w wątku turniejowym.
-
Byłem dzisaj i zobaczyłem na własne oczy...
Potwierdzam, jest banner, są promki i inne...
Banner fajny, tylko szkoda że nie UNICORN :P
-
Krabowy też powinien przyjść, więc się podzielicie ścianą Kotki ;)
-
też dzisiaj byłem i nie widziałem... może jeszcze wtedy nie było (ew. nie rozpakowali)
ja tam bym wolał smocze też zobaczyć...
mihau zgłoś się na oficjalnym (są fundusze a brak kandydatów do zapisu) - i już tylko jednej osoby będzie brakować...
-
Kitty Power!!! XDDDDDDD
musze to zobaczyć :P
-
zrekrutujcie tam jezcze 2 żurów, co? CHciałbym dostać z AEG-u kopertę adresowaną na moje nazwisko:)
-
doszły do wrocławskiego Barda promki 'za klan'.
About what exactly promkas are we talking about? :)
-edit: pytam, bo serio nie pamietam. Jakie właściwie są profity dla zapisanych 'strongholdowców'?
-
doszły do wrocławskiego Barda promki 'za klan'.
About what exactly promkas are we talking about? :)
-edit: pytam, bo serio nie pamietam. Jakie właściwie są profity dla zapisanych 'strongholdowców'?
Jeśli w jednym sklepie jest przypisanych conajmniej 6 grazcy tego samego klanu, sklep dostaje banner klanowy a każdy z graczy otrzymuje takie promki: zestaw Ringów z starymi grafikami, 3xDesperate Wager z alt. obrazkiem i to co najfajniesze - wszystkie klanowe Strongholds (tzn trzy) i czempion w wersji full-bleed.
-
co najmniej 3 a nie 6.
-
każdy z graczy otrzymuje takie promki: zestaw Ringów z starymi grafikami, 3xDesperate Wager z alt. obrazkiem i to co najfajniesze - wszystkie klanowe Strongholds (tzn trzy) i czempion w wersji full-bleed.
THX,, wlasnie tego nie pamietalem :) Jakos dziwnie kojarzyly mi sie z tym COTM, wiec bylem ciut zmieszany.
Tak ogolnie na czym polega strongholdowanie stora, kojarze :) BTW. za wczesniejsze levele obiecane byly jakies koszulki i kubki - doszlo w ogole cos takiego do Polandii?
BTW2. Box Of Greedy zaginely w akcji, tak? :/
-
tak, ale z tego co mi kiedyś klarował Sejmitar, przyszły na sklep. A sklep z nimi zrobi co chce (albo nie chce).
-
box of greed : jaki box of greed :( ? zero słychu, zero widu ... co do innych rzeczy związanych ze strongholdem i levelami - to wszystko jest dla sklepu, i to sklep decyduje co dalej z tym robić. Wyjątkiem są promki turniejowe, które są tylko na turnieje (ale właściwie nie wiadomo, kto ma nad tym czuwać) oraz Clan Level Up, który jest imiennie opisany, chociaż przychodzi do sklepu.
Tak, do Wrocka jak do tej pory przyszło wszystko. Zgodnie z ustaleniami z humem czeka na jakiś event we Wro na którym mogły by być rozdane.