Chikan Gatsu forum
CCG Legacy => Glory of the Empire => Wątek zaczęty przez: jabbas w 2008-12-29, 13:51
-
Festival of Drifting Souls (Event) (Pre-release Promo) Festival. Until your next turn begins, after the first time each turn a player attaches a card from his hand, draw a card.
Hey
pytanie do lingwistów..
czy to oznacza, że zarówno w mojej jak i przeciwnika jeśli on zagra karte do ja dobieram :D??
-
Tak. Oczywiście jeśli przez "zagrać" rozumiesz "attach a card". Aha, dobierzesz też jeśli TY dołączysz kartę w JEGO turze (i na odwrót ofc).
EDIT: Już widzę pytanie do Zena na AEG-u odnośnie tej karty: "Słuchaj, Zen, bo wiesz..tak w zasadzie, to tę kartę można też rozumieć w ten sposób, że dobiera się karte po pierwszym dołączeniu karty przez DANEGO gracza w DANEJ turze. Bo sumie gdy miałoby być tylko raz, to byście napisali "After the first time each turn any player attaches a card...". Więc jeśli gram np. na EHP i przeciwnik też i ja flipuje ten event, a potem i ja i przeciwniki attachniemy coś w mojej turze, to dobiorę dwie karty, tak? I tak samo w turze przeciwnika. Mam rację?
Zen: Under discussion
...
Zen (2 weeks later): No w sumie masz rację, ale tak by było zbyt źle, więc wprowadzimy erratę "W przypadku promowych eventów spomiędzy IG I i GotE" sformułowanie "a player" oznacza "any player".
Oklaski.
-
zdaje sie ze tak (te.. to dobre jest nawet)
-
hm... to teoretycznie darmowe dobranie 2 kart:D
jest całkiem evil...:D
oczywiście takie eventy zawsze wychodzą w 1 turze...:)
(biorąc pod uwagę statystyki claimaistów, coronation of jade i winter warfare)
:D
-
hehe i teoretycznie z glory i enlistmentem zagrywając taoist archersów
masz a 8 golda wyjefajnego follwoera z 5 forca i 5 ranged i 4 karty drawu!!!!!!!!!!:D
jak masz przypadkiem few na ręce to za tapnięcie domku:D
-
gaijin czy jak to sie tam pisze ;)
a wg mnie coś ściemniacie... po 1 z tego eventu dociaga karty tylko wlasciciel eventu...
po 2 dociagasz raz w turze RAZ po tym jak dowolny gracz zagra jakis atach (nie wazne wlasciciel eventu czy nie) i tyle
jak wy tam wyczytaliscie cos innego?
edit:
moze niech ktos to odrazu wrzucia na forum aega ;)
-
hey gaijin to weź proszę w końcu jednoznacznie...
teoretycznie w mojej turze(mój event) ja wstawiam attacha i mój przeciwnik
i w turze przeciwnika ja wstawiam i przeciwnik (powiedzmy glory jest na stole i możemy:)
to dociągną 2 czy 4 :D
-
jabbas na aega wrzucaj bo wlasnie nie jest jednoznacznie ch...FFG...... (i dlaczego mam wrazenie ze kazdy bedzie to gral? )
-
1 karta w nowej edycji jaką dostają gracze(pre-release promo)
już ma coś nie tak z wordingiem :D
Zapowiada się słodko :D
-
Dociąga właściciel eventu i dociąga po pierwszym zataczowaniu przez kogokolwiek w danej turze.
A ten dopisany edit był dla jaj. Ale nie zdziwiłbym się gdyby takie pytanie padło na AEG-u ;)