Chikan Gatsu forum
Chikan Gatsu => Sacred Arena => Wątek zaczęty przez: Puchan w 2010-06-17, 00:16
-
Turniej odbędzie się w Bydgoszczy, w sobotę 26.06.2010, start godz. 10.30.
Miejscówka to Sala Rady Osiedla Bocianowo-Stare Miasto-Śródmieście przy Pl. Wolności 1
Wpisowe: 22 zł
Nagrody: Redraft boosterów oraz promki
Rozpoczęcie: 10.30
-
Ale 10.30 start start? Czy poślizg i 11 zaczniemy ? Akurat napięty terminarz mam na 26 i dużo zależy czy opóźnień nie będzie.
P.s pożyczę 3 Adjudykacje i 3 Hamstrungi
-
A draft z jakich boosterów będzie?
-
hey Gokish przypomnij się przed turniejem
to Ci wezmę 3x adjukacja i 1x hamstrung.
P.S. Gramy rozumiem oczywiście z TPW?
-
cool - bede, wlasnie - dobre pytanie. Turniej jest w takim terminie, ze mozemy spokojnie z TPW zagrac (a kto nie chce z TPW ten maurd i zlamas ;D ;D ;D ;D)
-
To ja też przybędę, zobaczę może jeszcze kuzyn też wpadnie ;D
-
na mnie też można liczyć :D
pytanie bosterki z jakich dodatków ?
-
tpw ;D
-
2 boostery tpw
-
Turniej odbędzie się w Bydgoszczy, w sobotę 26.06.2010, start godz. 10.30.
Miejscówka to Sala Rady Osiedla Bocianowo-Stare Miasto-Śródmieście przy Pl. Wolności 1
Wpisowe: 22 zł
Nagrody: Redraft boosterów 2*TPW na gracza oraz promki :
Butoken dla TOP3, oraz foliowane promki do formatu OPEN dla wszystkich uczestników
Superior Opponent dla TOP8
Rozpoczęcie: 10.30
Turniej TPW Legal
-
super i tak wlasnie powinno byc - ze dwa turnieje na miesiac ;D
-
to 2 hamstrungi jeszcze i będzie git :D
Gurney będziecie na 100% ? jak tak to weź te 2 peacefule jakoś się dogadamy :D
-
tak, na bank jutro bedziemy :)
-
8/15 :D
-
jakieś wyniki z turnieju?? kto wygrał? 15 osób, dobra liczba jak będzie 20 to już będzie mega zajebiście, kiedy następny turniej?
-
1. Jabbas
2. Gebels
3. Kris
4. Madzia
5. Puchan
6. Gendo(czyli ja)
dalej nie pamiętam, niech organizatorzy podadzą
-
Moi? Fajnie zająć 3 miejsce na turnieju na którym sie nie było :D
-
Trzeci był Moto Chagatai (Krystian);p
-
7. epik
8. ja
9. gokish
dalej nie pamiętam
-
za
http://www.wszystko-gra.pl/forum/viewtopic.php?t=1406 (http://www.wszystko-gra.pl/forum/viewtopic.php?t=1406)
Wyniki
1. Jabbas [Unicorn]
2. Gebels [lion]
3. Krystian[Unicorn]
4. Magda [Phoenix]
5. Puchan [Unicorn]
6. Gendo [Scorpion]
7. E(m)pik [Mantis]
8. Młody Krab [Crab]
9. Gokish
10. Mj
11. Waldek
12. Michał
13. Red
14. Łukasz
15. Maciej
-
jako, ze graliśmy 5 rund decydowały male punkty...
ma ktoś może standingi zwyciestw?
-
standingi też by się przydały :)
jako, ze graliśmy 5 rund decydowały male punkty...
tnz. razem z Gebelsem mieliście po 5-0 tak? kurde żałuje, że nie byłem, ale już za tydzień ostatnie egzaminy i wakacje, tzn. jeżeli wszystko będzie do przodu hehe
p.s. ma ktoś the cost of pride na puszczenie??
-
nie mieliśmy po 4:1
ja wtopiłem epicko z Krychą, za to z Gebem prześlizgnąłem się do przodu..
Lion Hero to naprawdę power ;D
-
Ja się zgłaszam! Po sesji, wypoczęty po semestrze letnim.
Od środy będę w pełni dostępny.
może jakiś turniej w weekend?
-
pomysł grania 5 rund (przy 15 graczach) wywołał dużo problemów przy określaniu kolejności (identyczne sumy małych i dużych punktów)...
niestety granie :
3 rund przy max 7 graczach
4 rund przy max 15 graczach
5 rund przy max 31 graczach itd ...
mimo że nie zapewnia dużej ilości gier pozwala na uczciwe określenie kolejności (w tym turnieju zająłem drugie miejsce dzięki grze z panem "BYE").
no ale teraz trudno mieć pretensję o paringi (to tylko ja jestem uszkodzony i BAY przypadał w turniejach prowadzonych przeze mnie temu kto wpadł na turniej ostatni - no ale ciężko mieć pretensje do organizatora).
może warto by na przyszłość ustalić ile rund trwa turniej ... uważam że przy 15 graczach uczciwym postawieniem byłby finał Top2 i gry między graczami z identyczną punktacją pomagające ustalić kolejność po rozegraniu 4 rund.
-
właśnie przy większych ilościach graczy śmiało możnaby grać po swissie top 2 zresztą to lepiej większa adrenalina gdzie dwóch najlepszych spotyka się bezpośrednio na koniec i przedewszytkim bardziej klarowny ostateczny wynik
-
problem będzie z głowy jak będzie 17 graczy :D
co do topów-może top4? :)
-
hmm... z mojego punktu widzenia zasadniczym zadaniem turniejow jest duuuza ilosc gier i mi sie srednio podoba pomysl, ze jak bedzie X graczy to gramy Y gier, szczegolnie jak X i Y sa male... Na turniej musze dojechac, musze poswiecic na to czas i skoro juz wykorzystuje ten czas w taki a nie inny sposob, to chcialbym sobie pograc, a nie rozwalic sobie dzien (bo turniej ze wzgledow oczywistych jest w srodku dnia a nie rano czy wieczorem) zeby zagrac 3 gry. Po prostu przed turniejem trzeba podac ilosc gier niezaleznie od liczby graczy, najlepiej jeszcze planowany czas na gre, aby mozna bylo sobie oszacowac czas jaki zajmie turniej... bo marnowac czas, aby zagrac w weekend 3 gry na turnieju, to mi sie zwyczajnie nie chce, a organizator nie moze odpowiadac za liczbe graczy, jaka przyjdzie, wiec ustalanie ilosc rozgrywek w funkcji ilosci graczy jest do bani.
Za nim ktos podniesie larum - robimy sobie lokalne turnieje, gramy dla zabawy (przynajmniej mam taka nadzieje), wiec przede wszystkim powinna byc dobra zabawa, a nie spinanie sie, bo nie na tym hobby polega... Po prostu robienie turnieju na 3-4 gry jest z lekka kuriozalne... tak to ja wole sobie pograc przy piwie... poza tym nie daje to mozliwosci jakiegos odbicia sie jak sie wtopi jedna gre.
JESLI organizacja bedzie sprawna, to 5 gier + top bylby kapitalny (ale wtedy rzeczywiscie niech gry trwaja tyle ile powinny)
-
problem będzie z głowy jak będzie 17 graczy :D
co do topów-może top4? :)
można grać top 4 nawet przy 5 graczach ale pamiętaj że niektórzy przychodzą na turniej z założeniem że ma trwać rozsądny czas ...
zazwyczaj nie trzymamy się żadnych reguł i jest wolna amerykanka, dla mnie pewne "standardy" były by wskazane
ilość rund jak podana wyżej
czas na rundę 45 minut lub inny ale jasno określony - i widoczny na zegarze znajdującym się w pomieszczeniu gdzie gramy (koszt 10zł ?) po którym każda para od której nie ma wyniku ma naliczony remis.
zgłaszanie wyniku zawsze przez osobę która wtopiła (sorki ale to daje dużo większą wiarygodność wyniku)
itd...
no i to co zawsze mi przeszkadza powinna być jasno określona godzina od której zbierane są wpłaty wpisowe oraz godzina o której rozpoczynamy grę ... każdy kto stawia się po tej godzinie naliczaną miałby wtopę w pierwszej grze ( kwestia wtedy by organizator uwzględnił godziny w których mogą dotrzeć osoby spoza miasta ). Można by wtedy planować swój czas (wiedza o godzinie startu oraz ilości rund dawała by termin zakończenia turnieju).
-
popieram - ramy czasowe powinny byc i kary tez, to by wymusilo punktualnosc, bo jak kiedys stawialem sie punktualnie a pozniej czekalem, to dzialalo to dosyc demotywujaco
-
ja zazwyczaj sie spozniam bo i tak wiem ze turniej sie zacznie z opoznieniem
-
dlategoo fajnie by bylo raz zastosowac takie kary jak wymienil Gebels... na kolejny turniej by sie wszyscy stawili punktualnie, bo teraz to rzeczywiscie nie chce sie czlowiekowi przychodzic punktualnie, aby siedziec przez pol godziny i nic nie robic