Chikan Gatsu forum
CCG Training Dojo => Rules => Wątek zaczęty przez: mirumo w 2011-03-14, 21:28
-
Hunting the Daughter
Text Battle: Choose your performing unbowed Scout, and bow him unless the current battlefield's province was targeted by a Recon action this turn: Move another player's target Personality to this battlefield. Straighten him. If you are a Crab Clan player, you may take an additional Battle action
Mamy taką sytuację: atakuje chłopkiem, przeciwnik broni się obok, rozgrywamy moją bitwę, po rezolucji jadę sobie z powrotem do domu. Czy przeciwnik w bitwie obok, może wciągnąć postać, którą atakowałem? Postać była już w rezolucji i chyba nie może pojechać jeszcze raz?
-
Nie, nie może. Postać atakująca w jednej fazie ataku ma prawo być tylko w jednej rezolucji - potem już nie można jej dosyłać/wciągać itp. (chyba że tak mówią karty wyjątkowe w commanderach i undeadach).
-
Nie może - sam sobie odpowiedziałeś dlaczego.
-
napisalbym jako kolejny ze nie moze ale Epique samo zuo mnie uprzedzil
-
A gdyby nawet słowo Młodego Ci nie wystarczało to:
http://rules.l5r.com/CE_Battles#Second-Battle_Rule
:)
-
Dzięki, znowu mnie oszukali :P
-
Widzę, że na klasyczny wał nadal sporo ludzi się nabiera... przykre ;)
-
Widzę, że na klasyczny wał nadal sporo ludzi się nabiera... przykre ;)
Myslalem, ze Kasei juz wyczulil wszystkich w tym temacie.
-
Klasyka tego wała jest tak klasyczna, że będzie klasycznie i skutecznie działał chyba do końca edycji :)