Chikan Gatsu forum
CCG Legacy => Gates of Chaos => Wątek zaczęty przez: sejmitar w 2013-08-08, 11:29
-
Shinjo Kinto (http://www.unicornclan.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=1644) (Experienced) (Children of the Wind (http://www.unicornclan.com/))
Unicorn Personality - UNCOMMON
Force: 4
Chi: 3
Honor Requirement: -
Gold Cost: 9
Personal Honor: 2
Unicorn Clan ? Commander of the 9th Legion ? Commander ? Imperial ? Samurai ? Scout ? Cavalry ? Experienced ? Unique
Home Battle: Move Kinto home, or if he would opposed, to the current battlefield.
(Home actions may be taken from home.)
The rebellion would be stopped, he swore to his ancestors.
-
Wracają czasy Końskich manewrów. Zamiast jazdy w ciasto będą śmigać w te i we wte.
-
tak czysto teoretycznie, czy można przesunąć pana z domu do domu? np. żeby ring of water wszedł.
-
"or"
-
"Home Battle: Move Kinto home" druga część akcji nie jest mi potrzebna skoro jest "or".
-
home battle= mozna odpalic te akcje jak siedzi w domu
i masz do wyboru- albo go wyslac z tej bitwy do domu albo do wyslac do tej bitwy (pod warunkiem ze jest przeciwnik)
-
nie zrozumiałeś mnie.
-
Młody prościej - jak siedzi w domy to nie możesz go wysłać (move) do domu, ponieważ już w nim jest i nie nastąpił by ruch (move), którego kluczowy elementem jest zmiana lokalizacji z początkowej na docelową
-
Młody prościej - jak siedzi w domy to nie możesz go wysłać (move) do domu, ponieważ już w nim jest i nie nastąpił by ruch (move), którego kluczowy elementem jest zmiana lokalizacji z początkowej na docelową
Do RoW akcja nie musi się udać.
-
ale musi być legalna do odpalenia - no chyba, że można np. zabijać zabitą personalkę?
-
ale musi być legalna do odpalenia - no chyba, że można np. zabijać zabitą personalkę?
Nie. Ale prostować wyprostowaną już tak.
-
Wiec pytanie do kempego, dziala czy nie dziala?
-
Kinto ze swojej akcji może, siedząc w domu, pojechać "do domu". Jego akcja nie mówi nic o 'different location', a w ogólnych rulzach nie ma nakazu dokonywania takich wyborów. Po prostu efekty jego akcji nic nie zmienią w stanie gry, tak samo jak nie zmienia nic rzucenie Ring of Air na prosty unit.
Akcja nie zmienia nic w grze, ale jej efekty zaszły, i to udanie. To, że wymierna "wartość" tych efektów jest żadna, nic nie znaczy. Akcja liczy się do RoW.
-
I dziekuje za wyczerpanie tematu. W takim raze jestem zadowolony.