Chikan Gatsu forum
CCG Legacy => The Coming Storm => Wątek zaczęty przez: Tensai w 2014-05-11, 10:33
-
Aramasu's Mask (http://kobuneport.com/Kobune/viewtopic.php?f=4&t=2634) (Kobune Port (http://kobuneport.com/))
Item - RARE - 90
Force: +0
Chi: +0
Gold Cost: 3
Mempo
Cannot attach to Scorpion Clan Personality. Equips to Mantis Clan Personality for 1 less gold. This Personality has Tactician.
Interrupt, (http://ccg.webd.pl/album/glyph/bow16.gif): Negate an action from a Fate card with the same Focus Value as a card discarded by this Personality's Tactical Advantage action this turn.
Focus Value: 3
-
hm.. jakoś średnio mi się podoba. zanim będę mógł coś zanegować, muszę wykorzystać akcję battle na dopalenie się. w większości sytuacji będę wolał zrobić jakieś feary czy bowy z postaci, zanim przeciwnik zrobi im fear lub bow. do czasu, aż wezmę tactical advantage, taktyka może już nie być. przynajmniej dobrze, że itemek neguje też akcje z fate kart w stole, więc nie jesteś skazany na znajomość focusów wszystkich kart, które przeciwnik może mieć na ręce.
-
Bardzo bawi mnie fakt, że Aranai Sensei i to nijak ze sobą nie działają. :D
-
Karta zgięta w kosmos.
Podłączasz koniu z 4F i walisz prowki - breaking nie pomaga ;)
-
o, to to to. kawaleria może z tego efektywnie skorzystać.
-
Czyli jeżeli gram na krowach które są Tiktak to dopalam się w pierwszej i potem neguje dwie kolejne. Hmmmm, trochę przegięte.
-
Czyli jeżeli gram na krowach które są Tiktak to dopalam się w pierwszej
Jak się chcesz dopalić?
-
Czyli jeżeli gram na krowach które są Tiktak to dopalam się w pierwszej
Jak się chcesz dopalić?
No przecież maska daje tiktak.
A mantis ma taki PałerDroł że bez problemu dobiorę, czy to negację czy maskę :)
-
Czyli jeżeli gram na krowach które są Tiktak to dopalam się w pierwszej
Jak się chcesz dopalić?
No przecież maska daje tiktak.
A mantis ma taki PałerDroł że bez problemu dobiorę, czy to negację czy maskę :)
To skąd dwie negacje?
-
the sun returns.
-
Tak się zastanawiam, jak bardzo wkurzające może byś zrobienie Skorpowego decku na "NIE". Sensei, maseczka, domek...
-
no, to może być przykre. i znów osły nie napisały, że nie może tym grać scorpion clan player, tylko że nie podepniesz do skorpiona.
-
Exactly :)
-
Ale senseia w skorpie nie pograsz.
Rzecz nie jest unique. To jest dziwne
-
fakt, nie pograsz. umknęło.
-
w ramach przewrotności DT:
http://www.alderac.com/forum/viewtopic.php?f=66&t=93730&p=1270114&hilit=aramasu+mask#p1270114
event wygrał gościu grający skorpem a maski skorpy attachować nie mogą - z punktu widzenia story jak najbardziej trzyma klimat ale na miejscu gostka bym się zdenerwował
-
Ale jaja :D
-
Być może nad maską ciąży jakaś klątwa, a on uchronił swój klan?