Autor Wątek: Countdown : Moto Chai  (Przeczytany 5845 razy)

MotoChagatai

  • Unicorn Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Countdown : Moto Chai
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-09-06, 16:07 »
Cytat: "sejmitar"
Primo : Chai działa bez snika (navala, etc) . Jego akcja zagrana jako pierwsza (again - niekoniecznie ze snika) ma dodatkowy efekt (kill), ale odpalić ją można zawsze.


o ile przetrwa w bitwie pierwszą akcję defendera

Cytat: "sejmitar"

BEZ snika wygląda to zupełnie inaczej - defender za chwilę straci swojego Infantry non-Unika, chyba, że pierwszą akcją usunie zagrożenie w postaci Chai'a. Nie wiem jak inni, ale ja miałbym ciężki dylemat mając na ręku Resumed Hostilities i widząc tego pana w ataku...


albo poprostu masz Infantry non-Unik personalitie z fallowerem i jest lipa  snik lub bez nie ma praktycznie znaczenia

Cytat: "sejmitar"

Tertio : Suren kiwa kogokolwiek lub niszczy attach. Chai kiwa infantry non-uniq bez attacha, kórego w dodaktu niszczy w pewnych warunkach, resztę statów mają identyczną. Po prostu - postacie o zbliżonym powerze, Suren ma więcej zastosowań, ale Chai jest większym zagrożeniem i jako taki będzie prowokował bardziej paniczne reakcje u przeciwnika. A razem stanowią już piękny team...


Suren stanowi większe zagrożenie, akcje Chai łatwiej powstrzymać wystarczy mieć Unika w bitwie którego Chai nawet nie tapnie albo pod non Unikowi podłązyć fallowera i też sie nie boisz o żywotnośc swojej postaci bo nawet dotknięta nie zostanie.....
Razem okej zdiałają więcej niż jedna suren a tymbardziej niż jeden Chai

Cytat: "sejmitar"

Quatro : tak w ogóle, dlaczego Chai miałby być planowany jako lepszy niż Suren (czy ktokolwiek inny) ?


hmmm jako erka mógłby mieć mniej restrykcji do swojej akcji niż uncommon... albo chociaż niszczyć tego fallowera...
Unicorn clan Samurai* Tactician* Cavalry* Uniq* Loyal*
'Who can stop me?" only The Khan could stop himself...

Kakita Tatsuyoshi

  • Crane Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Countdown : Moto Chai
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-09-06, 16:53 »
Ogólnie gram żurawiem i powinienem się cieszyć że mongolska horda dostaje po jajach. Mimo to chciał bym ciekawej i wyrównanej gry dającej mnóstwo zabawy. Dlatego według mnie jak na erke Chai jest bardzo słaby gdyby dostał samuraja choć i 3 chi bło by ok. Mozna by wtedy przełknąć jego akcję. Jednakże z tym co ma teraz powinien być uncomonem który jak już wspomniał wczesniej sejmitar grany s suren (także uncomonem) bedzie dawał dobre rezultaty. Obecnie nieststy jest nieopłacalny. A szkoda mógł by być ciekawy.

katsa

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Countdown : Moto Chai
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-09-06, 18:53 »
Kurna przypomina mi się dyskusja o nowym Kuonie na forum aegowym. Wszyscy z krabem w signature pluli, że skończy w klaserze. A jakoś gra. I Chai też zagra.

Ertai

  • Unicorn Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2819
  • You must construct additional Pylons
    • Zobacz profil
    • SpeedSoft
Countdown : Moto Chai
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-09-06, 19:03 »
QFT (juz drugi raz)

Cytuj

Jak dla mnie to koles jest taki sobie, biorac pod uwage obnizajacy sie poziom kart to pewnie w decku sie znajdzie dla niego miejsce.
Cytat: Breaker
nie, bo event jest eventem a wiec nic nie kosztuje. a akcja to akcja- musi dojsc i tracisz karte z reki, wiec tak jakby placisz.