Autor Wątek: Maastricht - raporty  (Przeczytany 2203 razy)

Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Maastricht - raporty
« dnia: 2009-04-06, 12:02 »
8 rund, skończyłem z wynikiem 5-3 i 22 miejscem bodajże

1 gra - tragedia, Mantis

Gra z mantisem, ja mam gold flooda on ma gold screw... tylko ze za domek i 2 lagacy kupil sobie choinke i jezdzi... ja nie dostalem totalnie nic, zadnego refa, zadnego outera, same boxy (3 szt)... w 4 turze widze winter storma, jedyna personalka nie boxowa jaka dociagnalem dostaje hiredem i jest po grze.. mialem cos kolo 13 holdingow na stole, liczylem ze moze chociaz dostane hireda, albo bittera i zabije choinke i potem juz jakos by poszlo, ale nie... kupa

2 gra - gralem z jakims Szwedem, Smoczy pojazd i nawet nie na Kensajach...

Bez jakiegokolwiek problemu,bronilem Gamami, jakis ref, 2 outer walle, dociag z Stayow i Knowlegy... w ostatniej bitwie po akcjach sepukowal takie gwiazdki jak Satsu czy Funami ;D fajnie to wygladalo, gra bez historii, nie mial szans

3 gra - switch lionski

In Time of War w 2 turze zrobil gre... zbombilem goscia, zabraklo troche do -20 wiec zaatakowalem, 2 manipulacje (w zyciu tego z decka nie wyrzuce), cos mi tam kiwal, dostal Inexiceble Challengem i Game of Sincirty i sie zlozyl

4 gra - Mirror, Niemiec taki starszy co we wrocku byl... tutaj przekornie powiem ze to on dostal panekiego, niewiele to mu dalo, ja skonczylem na -12 kiedy go wciagnalem nosem, znaczy Kaukatsu ;D ... wszystko szczyscilem z jego stolu (popelnial sepuku na koniec juz wszsytkim, panekim tez ;D ), na koniec dojazd do bitwy, wciagniecie manipulacja ostatniej jego personalki i poddal ;)

5 gra - Mirror, jakis Francuz, jak uslyszalem z jego ust , ze kto pierwszy dostanie panekiego wygrywa juz wiedzialem ze wygralem ;)

dostal panekiego w 3 turze, w 4 wystawil, co z tego skoro ja zabilem mu wszystkich uyedow... kiedy byl na -17 i musial popelnic panekim sepuku poddal, zupelnie nie wiem dlaczego... ja mialem -13

po tej grze mielismy z jabbasem po 4-1, byl jeszcze jeden dyshonor do zjedzenia ale los postanowil mnie pokarac, ze wszystkich gracz ktorzy mieli 4-1 z kazdym mialem realne szanse wygrac (2 mantisy, 1 dvd, zadnej honorowki nie bylo (rzuty kostka nie sa fajne), kuce na dyshonor, itd... ) ale musialem trafic na Jabbasa

6 gra - Jabbas

nie pogralem sobie, cos po 5 minutach sie zlozylem, niewiele do roboty bylo... najpierw gold screw, a jabbas w 1 turze dostal Khana... potem w 2 tuirze dostalem 2 holdingi i zadnego boxa... zadnego refa na rece i w 5 turze bylo po grze, cos tam wystawilem, jabass kiwnal i tyle mnie widzieli...

7 gra - Marcus, Lion z top4 z wrocka... jak to sam powiedzial nigdy swoim deckiem nie przegral z dvd, no i nie przegral... cokolwiek robilem wiekszego sensu nie mialo, kart dociagalem mase, prowincje obronione a on ciagle byl na +9 +11 +15 itd... ... łykał tego honoru strasznie dużo na turę, a ja wciąż nie miałem kompletu kart żeby być w stanie coś zrobić... (chwilowe zejście na -10 nic mi nie dawalo...)

po grze sprawdzilem - trzecia herbatka i 3 assinging na samym koncem fate... paneki i In Time of War na samym koncu Dynastii... (paneki i tak dostalby odrazu hiredem zreszta)

zeby to wygrac musialbym miec naprawde duzo farta, po 6 turze juz praktycznie bylo zamiecione tyle tego honoru trzaskal...

no te 2 paringi mnie zniszczyly generalnie

8 gra - jakas Francuzka Kranem

jak sie skonczyl czas nie miala dynastii i bylo na 24 honoru i oczywiscie jak to durny Kran sie klocila ze moze to jeszcze wygrac, podczas gdy ja sobie zbieralem bombe, pojechac mnie nie miala czym, 2 prowincje zjadlem jej, itd...... rzucilismy wiec kostka i wygralem zreszta slusznie...

no 5-3 to moj najlepszy wynik ;D
a jak ktos opatentuje jak dyshonorem bez mega farta wygrac z tym deckiem Marcusa to poprosze o podpowiedz... :)
Shoju na prezydenta! :)

Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Odp: Maastricht - raporty
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-04-06, 12:27 »
bym zapomnial, dzięki Berto ze zabrales szatana i jego pomocnikow na lotnisko, jakby jabbas ich musial dowozic to by prosto z samochodu szedl do pracy a ja mialbym godzinke snu a tak zyskalismy 2,5 h :)

tak wiec dzieki wielkie (pozostale atrakcje Mareckiego i jego ekipantow zostawy narazie bez komentarza, czekamy wszyscy na ksiaze na ten temat ;) )

Shoju na prezydenta! :)

berto

  • Scorpion Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 990
    • Zobacz profil
    • the
Odp: Maastricht - raporty
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-04-06, 13:53 »
spoko, kosztowalo mnie to pare godzin z perypetiami zwiazanymi z wyladowaniem na innym lotnisku, ciagle jednak bylem o 2:30 w domu wiec mialem te 5 godzin snu a wam sie nalezalo troche odpoczynku.... co do przygod z lotniskiem zaczekajmy na mareckiego , powiem tylko ze po wyladowaniu na 15 minut przed odlotem w Dusseldorfie okazalo sie ze nasze lotnisko jest odlegle o 80 km w strone holandii !!! z ktorej wlasnie jechalismy :)

Co do mojego raportu to nie bede was zanudzal monotonia loss-loss-loss- win (bye) - 4x loss. Jak widzicie 1:7 z jedynym winem przez bye... deck nie funkcjonowal i dopiero wykorzystanie kilku trickow jabbasa znow spowodowalo ze ten deck zaczal hulac znacznie lepiej (side event: 2-4) i w pozostalych 3 klienci mieli tylko 1 prowincje...
generalnie caly czas mam nadzieje ze blitz feniksowy ma szanse cos namieszac a jak bedzie zobaczymy w Nurnberg...

Ogolnie fajny event, troche obalonych piwek z polska ekipa, ciekawe rozmowy i podpatrywanie gry jabbasa, ktory jak widzicie rozwalal wszystko co sie ruszalo :)

marecky

  • Phoenix Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 742
    • Zobacz profil
Odp: Maastricht - raporty
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-04-06, 16:40 »
kur#!$%, dopiero o 8.30 bylem w domu.
jak ochłonę i wytrzeżwieje to napisze coś więcej.

ale why, kur#!$% ;((((((((((

pzdr
Cytat: ertai
Oj bo wrzuce maly hipokryto rozmowy z gg

dobrze że nie macie nagranego swojego sapania pod prysznicem :)

jabbas

  • Unicorn Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1938
  • Jabbas po transformacji w Jabbosklep ;)
    • Zobacz profil
    • www.pegaz-gry.pl
Odp: Maastricht - raporty
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-04-06, 17:08 »
już wiem czemu nie polecieliście...

woleliście pojechać do Bielefield wzywać po nocach Cthulhu...



Tylko najlepsze gry planszowe i karciane  www.pegaz-gry.pl Bydgoszcz

Centurion

  • Scorpion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2146
    • Zobacz profil
Odp: Maastricht - raporty
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-04-06, 17:13 »
a myslalem ze chodzi o zwiedzanie dworcow kolejowych w niemczech ;)
Shoju na prezydenta! :)

darturo

  • inexperienced Personality
  • Wiadomości: 121
  • "None shall escape the Khan!"
    • Zobacz profil
Odp: Maastricht - raporty
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-04-06, 21:21 »
main event w dupsko ostro 3/5 ale the worst unicorn dal mi pudeleczko i low stanca :)

second chance po dołożeniu determinacji szlo jak trzeba 4/0 piata gra o final niestety w tyl, ale wlasnie w kluczowym momencie zabraklo determinacji jednej ;p

no i oczywiscie Master of Beer :) spuer zabawa i znowu odorbiny szczescia zabraklo i tylko drugie miejsce :)

to tyle, jakby co Unix na folowerach...
"You cannot stop me. Nothing can." - Moto Chagatai