Autor Wątek: [PotD] Shinjo Rina  (Przeczytany 2436 razy)

Shinjo Drożdż

  • Quartz Magistrate
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1486
    • Zobacz profil
[PotD] Shinjo Rina
« dnia: 2009-08-20, 13:17 »
http://forum.seikitsupass.com/viewtopic.php?f=14&t=2336


Shinjo Rina - Personality
1F 3C
4HR 4GC 2PH
Unicorn Clan * Samurai* Cavalry * Scout
Battle: Discard a card: Give Rina +2F, or +3F is the discarded card has a Recon ability.
"A scout must remain invisible from the battlefield, yet Rina's hot temper and lust for glory has placed her in dire situations. I would censure her for her failures if she were not so effective." - Moto Chen

W sumie fajny pierwszo turowy scout z dopałką ale 1 f może być problematyczna w szybkim pojeździe
Unicorn Clan Samurai - Shugenja - Bounty Hunter - Defender of the Clan - Khan Oportunist - Cavalery

"Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne..." bo to ja tu jestem największym skurwielem

TooS

  • Crab Clan
  • toolbox Personality
  • *
  • Wiadomości: 721
  • In your base, smashing your statues.
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] Shinjo Rina
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-08-20, 13:30 »
z 2f bylby lepszy, ale ogolnie koncept ciekawy

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] Shinjo Rina
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-08-20, 13:35 »
za bardzo do mnie nie przemawia. nawet po discardzie ma w porywach 4 sily,brakuje mu jeszcze 3-5 do solowek.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Draq

  • Dragon Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] Shinjo Rina
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-08-20, 13:40 »
Ty chcesz solowoć prowincje za 2g? To może wedge.


Geralt_Bialy_Wilk

  • Mantis Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1722
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] Shinjo Rina
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-08-20, 15:02 »
oczywiście 4HR żeby się go nie dało wystawić ani w mantisie ani w krabie za szybko ;p (w mantisie trza przez dwie tury wykupywać gości za pełny, co się nie opłaca, jak za to nadpłacone 2G mogę łepka kupić :P)


quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: [PotD] Shinjo Rina
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-08-20, 22:39 »
Ty chcesz solowoć prowincje za 2g? To może wedge.

to wole w pozniejszej fazie gry nie dostawac do ofensywy typa do kupienia za 2 kasy i bez zdolnosci. pod duty chyba wole kohaną(mozna w porywach kupic za pierdniecie barlejkowe).

bo zdolnosc to ma wrecz mega- malo mam za soba w tej edycji gier konikami ale zawsze mialem mega niedobor kart na rece...a ten ma ze soba przenosna szarze. IMO b.slaby deal.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.