Autor Wątek: ZDJĘCIA  (Przeczytany 11375 razy)

agg

  • Phoenix Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 116
    • Zobacz profil


"She is beautiful, impulsive, brilliant. Do not make mistakes around her. In fact, try nothing around her at all." - Bayushi Nitoshi

Matsushiro

  • temptation Personality
  • Wiadomości: 1812
    • Zobacz profil
Odp: ZDJĘCIA
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-04-19, 20:22 »
Rozumiem że na ostatnim zdjęciu obok Tasiora siedzi nowo zwerbowany gracz :)


agg

  • Phoenix Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 116
    • Zobacz profil
Odp: ZDJĘCIA
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-04-19, 20:35 »
Oczywiście :P

ja myślę, że chłopaki nie chcą pamiętać drogi powrotnej :P


"She is beautiful, impulsive, brilliant. Do not make mistakes around her. In fact, try nothing around her at all." - Bayushi Nitoshi

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9380
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: ZDJĘCIA
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-04-19, 20:37 »
Nie było mnie, ale przeglądając te zdjęcia odnoszę wrażenie że poziom 'zmęczenia' przekroczył jakiekolwiek ustalone na krążkowych imprezach normy. Może na ogólny feeling nałożyła się sprawa Walca, ale i tak wyglądacie przerażająco (szczególnie w sobotę)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: ZDJĘCIA
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-04-19, 21:21 »
Nie było mnie, ale przeglądając te zdjęcia odnoszę wrażenie że poziom 'zmęczenia' przekroczył jakiekolwiek ustalone na krążkowych imprezach normy. Może na ogólny feeling nałożyła się sprawa Walca, ale i tak wyglądacie przerażająco (szczególnie w sobotę)
troche takie zapijanie na smutno, mnie sie w sobote zupelnie nie chcialo kartonikow przekladac.
poziom alkoholizacji jak rok temu....w piatek pozoga i zniszczenie - relatywnie rzecz biorac drunken to byl pikus; sie okazało ze impreza sie przeniosla do naszego domku. Efekt-> Daidoji Talibani (nie uwieczniony :( ), Tasiek na orbicie oraz oswiadczenie Tyrka ze wiecej z nami nie baluje :(  /naprawde lozko mozna bylo otworzyc, nie trzeba bylo uskuteczniac pozycji embrionalnej na ziemi :D /

Oczywiście :P
ja myślę, że chłopaki nie chcą pamiętać drogi powrotnej :P
nie bylo tak zle.
troche Tasiek marudzil ze ma bezsennosc ale poszedl połazikować po pociagu to nawet bylo jakies miejsce na drzemke.
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.

Ganbitsu

  • experienced Personality
  • Wiadomości: 511
    • Zobacz profil
Odp: ZDJĘCIA
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-04-19, 22:02 »
Fajne zdjecia, choc niektore bardzo niehumanitarne (Jar'u - the day after) :-) Dobrze ze mamy prywatnego fotoreportera.


agg

  • Phoenix Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 116
    • Zobacz profil
Odp: ZDJĘCIA
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-04-19, 23:44 »
What happens at the party stays at the party ;) chociaż nie do końca, bo forum jest otwarte dla niezalogowanych, wiec niektórzy sobie mogą pomyśleć, że same alkoholiki obracają krazkami :p

Jaru, wybacz ale nie mogłam się powstrzymać ;)

Atmosfera sprzyjała alkoholizowaniu się, ja wychodzę z założenia że to najgorsze rozwiązanie, nic nie zmienia...


"She is beautiful, impulsive, brilliant. Do not make mistakes around her. In fact, try nothing around her at all." - Bayushi Nitoshi

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: ZDJĘCIA
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-04-20, 22:34 »
Rozumiem że na ostatnim zdjęciu obok Tasiora siedzi nowo zwerbowany gracz :)
A to nie przypadkiem weteran z playgrupy babci klepka?
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

quas

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 4775
    • Zobacz profil
Odp: ZDJĘCIA
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-04-21, 00:16 »
no to tyle jezeli chodzi o przegryzanie sie Jara w korporacyjnym szambie :D

Rozumiem że na ostatnim zdjęciu obok Tasiora siedzi nowo zwerbowany gracz :)
A to nie przypadkiem weteran z playgrupy babci klepka?
babka jak sie okazalo byla wporzo. w przeciwienstwie do reszty dretwiakow
Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą.