Autor Wątek: Granie: Kielce  (Przeczytany 4150 razy)

Gustaw

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 8
  • Nonhuman
    • Zobacz profil
Granie: Kielce
« dnia: 2014-05-16, 22:41 »
Niniejszym inauguruję wątek dotyczący grania w Kielcach. Na naszym spotkaniu w czwartek ustaliliśmy, że gramy jutro, tj. w sobotę o godz. 10 w Muzeum Zabawkarstwa. Ja będę na pewno, ale mogę się trochę spóźnić.
Do zobaczenia
Gustaw

Neptuned

  • blank Personality
  • Wiadomości: 11
  • Daimy? klanu scyzoryka
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-05-17, 19:09 »
No i chwilkę sobie pograliśmy, było dosyć sympatycznie. Ciągle kombinujemy ze stałym dniem i miejscem spotkań, tak jakby ktoś jeszcze był zainteresowany wpaść, pooglądać, a może i pograć z nami.

Gustaw

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 8
  • Nonhuman
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-05-17, 20:53 »
Tak, było fajnie. Ja wstępnie deklaruję możliwość spotkania w pierwszy weekend czerwca.
Pozdrawiam
Gustaw

SUB

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 5
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-06-07, 18:05 »
15.06.2014 jest okazja żeby się spotkać i zaprezentować l5r w muzeum zabawek i zabawy
https://www.facebook.com/304510549669071/photos/a.304514516335341.72387.304510549669071/559832180803572/?type=1&theater

Sargo

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 4
  • Samurai
    • Zobacz profil
    • Świętokrzyskie Forum Gier
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-06-20, 00:31 »
Prze okres wakacji nie będziemy organizować w Muzeum Zabawek i Zabawy (MZiZ) takich imprez, wrócimy do nich we wrześniu, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby co jakiś czas, zrobić pokaz L5R. Miejsce jest, czas się znajdzie.
20 i 21.06. jestem na miejscu w MZiZ więc z chęcią pogram/pouczę się raczej.

Gustaw

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 8
  • Nonhuman
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-06-20, 19:15 »
Ja jestem do poniedziałku w Kielcach więc jeśli macie chęć pograć, możemy się spotkać.
Pozdrawiam
Gustaw

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-06-20, 20:15 »
Mam pytanie do ekipy Scyzorów;
W sierpniu jest u Was konwent:
http://sabatfiction-fest.pl/

Mam zamiar na nim być. Czy może ktoś z Was się tam wybiera? Orientujecie się czy będzie tam coś z L5R?
Po konwencie będę jeszcze przez kilka dni w CK i chętnie bym z Wami pograł.
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Neptuned

  • blank Personality
  • Wiadomości: 11
  • Daimy? klanu scyzoryka
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-06-20, 21:09 »
L5R oficjalnie na konwencie się nie pojawi. Możliwe, że istniałaby szansa zorganizowania standu, ale w takim razie pytanie: Czego byś oczekiwał od organizatorów? Oficjalnego miejsca do pogrania? Turnieju? Pokazówek? Nie jestem organizatorem sabatu, ale powiedzmy, że znam ludzi, którzy maczają przy tym palce i mógłbym szepnąć słówko.

Jeśli więcej przeglądających forum ma zamiar pojawić się w Kielcach i oczekuje pojawienia się L5R na Sabacie, to dajcie znać! Może uda się coś ogarnąć :)
W każdym razie ja raczej pojawie się na konwencie i w takim razie wezmę ze sobą talię. :)

SUB

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 5
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-06-20, 21:14 »
Ja się wybieram na 100%. Nic nie słyszałem o tym że było L5r. Ale zastanawiamy się nad tym czy sami nie zrobimy czegoś.  Oczywiście jak będzie taka możliwość i będą chętni to czemu nie.

Co do grania po konwencie to jak najbardziej można pograć, zapraszam do muzeum zabawek i zabawy. Jest gdzie pograć i można przy okazji sobie zwiedzić :)

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-06-20, 22:10 »
To może wspólnie zrobimy jakąś prezentację. Najpierw trochę o świecie, historii i RPG. Potem o karciance. Mogę zabrać ze sobą kolekcję kart i podręczników i trochę poopowiadać. Jadę autem prawdopodobnie sam lub z jedną osobą, więc miejsce na graty mam.
Potem kilka dni jeszcze spędzę u Was. Możliwe, że nawet tydzień, bo akurat wtedy wysyłają mnie na urlop
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Gustaw

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 8
  • Nonhuman
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-06-27, 10:31 »
Też spróbuję tak zaplanować weekendy aby pojawić się na konwencie z moimi taliami.
Gustaw

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #11 dnia: 2014-08-08, 11:56 »
Cześć Ekipa.

Jestem w Kielcach i wbijam na konwent. Potem jeszcze kilka dni zostaję w mieście.
Ponieważ cierpię na brak internetu to prosiłbym Was o kontakt na kom. Mój numer to 501961235. Teraz jeszcze leczę kaca po wczorajszym wieczorze integracyjnym, ale od dzisiejszego wieczoru moje talie są w gotowości do pogrania z Wami.
Jakby co, to zatrzymałem się u znajomych niedaleko galerii Echo.

Pozdrawiam i czekam na kontakt
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #12 dnia: 2014-08-10, 12:33 »
Muzeum zabawkarstwa, albo Galeria Echo w poniedziałek lub wtorek od 18 w górę. Kto by się pisał???
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

SUB

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 5
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #13 dnia: 2014-08-13, 19:39 »
Udało się pograć :) jeszcze raz dzięki Gripen za grę, trochę historii świata i za zwrócenie nam uwagi na te parę błędne które popełnialiśmy ;)

Gripen

  • Lion Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Wolność i Dobrobyt
    • Zobacz profil
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #14 dnia: 2014-08-13, 20:22 »
Również dziękuję Wam chłopaki za mile spędzony czas. Zapraszam kiedyś z wizytą do nas na Dolny Śląsk. Lubin i pewnie Wrocław też z przyjemnością Was przywita :)
Mam nadzieję, że teraz będziemy regularnie spotykać się na jakiś turniejach w kraju.
Pozdrawiam całą ekipę z Kielc :)
Lion Clan • Samurai • FUDO • Tactician • Commander • Cavalry • Artisan • Magistrate • Engineer • Miner • antiImperial • Rebel • Confederation • Experienced 3 • Unique • Loyal

Lesla

  • boxable Personality
  • Wiadomości: 1
  • Samurai
    • Zobacz profil
    • Jak wygląda leczenie operacyjne haluksów?
Odp: Granie: Kielce
« Odpowiedź #15 dnia: 2018-06-14, 12:51 »
Są stą jeszcze aktywne osoby? chętnie bym się spotkał. Mam znajomego, który też całkiem nieźle ogarnia, więc byłoby nas chociaż 3