Autor Wątek: Takeru Sensei  (Przeczytany 1930 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Takeru Sensei
« dnia: 2014-07-16, 00:19 »
Takeru Sensei (ExperiencedX) (Children of the Wind)
Sensei - PREMIUM - 7

Province Strength: +0
Gold Production: +0
Starting Family Honor: +0

Unicorn Clan

Your Stronghold has no abilities. After an ability or trait on another players's Holding with a Wealth token resolves, you gain 1 Honor and the may discard the token.
Economic Open, : Give another player's target Holding a +1GP Wealth token.

"Disdain for money is refusing to undertand what can be a powerful enemy."

Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Darboh

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 305
  • Monk
    • Zobacz profil
Miso-no miso-kusai-wa jo-miso-ni arazu.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-07-24, 11:16 »
Dobre wzmocnienie kucowej honorówki.

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-07-24, 11:33 »
Miażdży. Dosłownie.
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-07-24, 12:01 »
No nie chciałem pisać, że jest przejebany, i że nie ma w zaasadzie drawbacków, bo zaraz by wszyscy napisali, że Tadanobu jest zgięty i nie ma drawbacków ;)

Ale prawda, straszany ziomek. Już i tak unikornowa honorówka radzi sobie całkiem dobrze, a tu jeszcze takie wzmocnienie. Moim zdaniem to ich może przyspieszać o te kilka oczek honoru, czyli w zasadzie o turę, a to może oznaczać, że nie będzie czasu, żeby po koniu przejechać. Szczególnie jeśli akurat gra się vs 8PS.

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-07-24, 12:11 »
Playtesty wykazują, że to nie jest kilka oczek. Jak podejdzie kucowy giga-invest to sensei może spokojnie zrobić 10 honoru.
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-07-24, 12:14 »
Playtesty wykazują, że to nie jest kilka oczek. Jak podejdzie kucowy giga-invest to sensei może spokojnie zrobić 10 honoru.
Nie jestem pewien, czy Cię dobrze rozumiem, ale jeśli jesteś playtesterm do IvE, i wyszło Wam, że ten sensei robi 1/4 zwycięstwa, a pewnie w jakimś w miarę przeciętnym podejściu 1/5 (7-8 honoru), to jak to możliwe, że wyszedł w tej postaci?

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-07-24, 12:29 »
Nie jestę żadnym playtesterę - gdybym był to albo przechodziłoby o połowę mniej pojebanych kart, albo rzuciłbym to w cholerę po tym jak n-ty raz DT położyłoby laskę na moje uwagi.
Po prostu grywamy sobie deckami z pokazanymi kartami.
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-07-24, 13:10 »
Ja chyba czegoś nie ogarniam - jak mogłeś już zagrać (z) tym senseiem i stwierdzić, że robi tyle honoru, skoro pokazali go pół godziny temu?

Hitomi Monroouke

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2575
  • Dragon Clan Mad Man
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-07-24, 13:13 »
Ja chyba czegoś nie ogarniam - jak mogłeś już zagrać (z) tym senseiem i stwierdzić, że robi tyle honoru, skoro pokazali go pół godziny temu?

Szybcy są   :o ;D
Hitomi Monroouke
Dragon Clan Drunken Master ? Master of Blind

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-07-24, 13:31 »
Ja chyba czegoś nie ogarniam - jak mogłeś już zagrać (z) tym senseiem i stwierdzić, że robi tyle honoru, skoro pokazali go pół godziny temu?
Niektóre osoby z tego forum widziały te karty odrobinkę wcześniej :)
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

gaijin

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2284
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #11 dnia: 2014-07-24, 13:58 »
Ja chyba czegoś nie ogarniam - jak mogłeś już zagrać (z) tym senseiem i stwierdzić, że robi tyle honoru, skoro pokazali go pół godziny temu?
Niektóre osoby z tego forum widziały te karty odrobinkę wcześniej :)
No właśnie dlatego mówię - nie chodzi o to, żeby być bezpośrednio i oficjalnie w playtest teamie, ale skoro sobie gracie kartami z pdfa, który ktoś wam pokazał, to zapewne ten ktoś ma kontakt z DT. I jeśli wygląda na to, że sensei jest pogięty, to trzeba to krzyczeć.

Btw, przez tego typu nieostrożne komenty parę lat temu kurek z pdfami został przykręcony, więc radzę uważać ;)

Chord

  • Crane Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2201
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #12 dnia: 2014-07-24, 15:06 »
Well, nie do końca "ktoś".
Crane Clan • Samurai • Courtier • Follower of Shiba • Geisha Overseer • Maho-Tsukai

...so I took two ronins, geisha, spider and ninja to make my own Crane Dueling with blackjack and hookers.

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #13 dnia: 2014-07-25, 23:51 »
No właśnie dlatego mówię - nie chodzi o to, żeby być bezpośrednio i oficjalnie w playtest teamie, ale skoro sobie gracie kartami z pdfa, który ktoś wam pokazał, to zapewne ten ktoś ma kontakt z DT. I jeśli wygląda na to, że sensei jest pogięty, to trzeba to krzyczeć.

Btw, przez tego typu nieostrożne komenty parę lat temu kurek z pdfami został przykręcony, więc radzę uważać ;)

Kulą w płot, gaijin. W dodatku płot jest na innej plancie. Poza tym... gdybym ja miał JAKIEKOLWIEK dojście do DT/PT poza postowaniem na AEGowym publicznym forum, to albo ta karciana byłaby inna (bo w końcu zaczęliby słuchać prostych rad w stylu "nie mieszajcie w rulebooku co miesiąc"), albo Chikan zostałby skasowany (bo miałbym dowód, że to jednak są debile). Obecnie ciągle się łudzę, że debil jest jeden (B.R.) i wystarczy go wymienić.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Dude

  • Mantis Clan
  • inexperienced Personality
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Takeru Sensei
« Odpowiedź #14 dnia: 2014-07-26, 14:28 »
A tak w temacie karty, to sensei bardzo ciekawy. Od jakiegoś czasu gram honorówką Ide i na oko widać, że z tą kartą deck znacznie przyspieszy, nawet jeśli tylko o turę to już i tak dużo. Poza tym ma bardzo fajny klimat. Opcja dania przeciwnikowi kasy żeby zrobić honor, a następnie kiwnięcie Ide Okinomi żeby tą kasę zapłacił - bezcenne :)