Autor Wątek: Projekt L5R 2016 World Tour  (Przeczytany 2288 razy)

sejmitar

  • Lion Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 6920
  • jestem barmanem na tym forumie
    • Zobacz profil
    • http://ccg.webd.pl
Projekt L5R 2016 World Tour
« dnia: 2015-09-15, 18:42 »
EP ostatnim dodatkiem - so what?

Zamierzam walnąć petycję do nowego Cesarza (czyli FFG) z prośbą o approva na cykl turniejów Legendowych w 2016. Zamiast tradycyjnych nagród boosterowych, zwycięzca eventu wybierałby jeden tytuł karty z tych istniejących do tej pory, a FFG w swoim secie w 2017 (lub w pierwszym cyklu dodatków) wypuszczałoby kartę z takim tytułem. Z punktu widzenia FFG czysty zysk, bo fani sami podkręcają zainteresowanie grą, którą FFG dopiero wyda rok później. Zobowiązanie też niewielkie, bo na karcie z tytułem X i tak można nasmarować dowolne bzdury :P A może udałoby się z nimi dogadać o oczko wyżej, dać im nieco zarobić i kupić bandę playmat z oficjalnym rysunkiem jaki był w newsie (IMO bardzo fajny) jako nagrody na eventy...

Wsparcie mile widziane. Pomysły (np. na to, co można zaproponowac FFGowi jako wygraną w takich turniejach) oraz propozycje (formatów turniejowych) mile widziane.
Lion Clan • Samurai • Grumble • Unique
Nie ma mnie na forum do czasu premiery L5R CCG.

Darboh

  • Dragon Clan
  • Personality
  • *
  • Wiadomości: 305
  • Monk
    • Zobacz profil
Odp: Projekt L5R 2016 World Tour
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-09-15, 20:44 »
Pomysł świetny, ale nie do wykonania z FFG. Jak już zrobić na avaaz czy coś takiego, ale i wtedy nikłe szanse. To jest niestety FFG.
Miso-no miso-kusai-wa jo-miso-ni arazu.