Autor Wątek: Katowice / Inny Wymiar - Legendarny Szpil vol. 1 - 2017.11.11 3xCS FFG Roles  (Przeczytany 1508 razy)

Veetek

  • Gość
Zostałem wkopany w organizację, więc wrzucam, aby formalnościom stało się zadość.

http://thelotuspavilion.com/tournaments/5
https://www.facebook.com/events/993149920841638

➡️ Turniej odbędzie się 11.11.17 o godz. 10:30 (Zapisy od 10:00)
➡️ Wpisowe na turniej wynosi 20zł.
➡️ Turniej będzie składał się z trzech do pięciu (w zależności od frekwencji) rund w systemie szwajcarskim, każda po 60 minut.
➡️ Turniej prowadzony będzie na poziomie towarzyskim - wskazana jest wyrozumiałość dla nieznajomości zasad przez współgraczy. Wszelkie wątpliwości, których gracze nie są w stanie rozwiązać sami, będą rozwiązywane przez koordynatora.
➡️ W kwestii talii obowiązują standardowe zasady FFG - talie na turniej powinny być złożone z co najmniej dwóch sztuk zestawu podstawowego i zawierać 40-45 kartowe talie dynastii i konfliktu.  Przypominam też, że każda prowincja musi odpowiadać innemu kręgowi żywiołów (wyjątkiem są talie z rolą poszukiwacza, który może mieć dwie prowincje z danego żywiołu) oraz być unikalna (tj nie można mieć dwóch takich samych).
➡️ Karty ról muszą być zgodne z rolami wybranymi podczas Winter Court 2017 https://www.fantasyflightgames.com/en/op/l5r-lcg/roles/
➡️ W (całkiem prawdopodobnym) przypadku nie zakończenia danego meczu w czasie obowiązują najnowsze zasady FFG (tj. punktacja 10-1 i 6-0):
https://images-cdn.fantasyflightgames.com/filer_public/68/61/68616548-a992-4634-aa03-7b8ba800f02f/l5c_tournament_regulations_v101.pdf
➡️ Jeśli gracz używa w talii kart promocyjnych zaleca się użyć koszulek nieprzezroczystych. Wskazane jest też posiadanie pomocniczej kopii danej karty z pełnym tekstem zdolności.
➡️ Dopuszczalne są inne niż standardowe żetony do liczenia honoru/losu, jak również aplikacje na telefonie (byle bateria wytrzymała). Kostki są niewskazane, ze względu na łatwość przesunięcia i pomyłki, jednak można się nimi posiłkować przy liczeniu aktualnej wartości siły w konflikcie.
➡️ Do prowadzenia turnieju wykorzystana zostanie aplikacja http://thelotuspavilion.com/ Aktualny przebieg turnieju można będzie podejrzeć na żywo za pomocą powyższego adresu.
➡️ Nagrody:
  • Do 12 najlepszych uczestników otrzyma promocyjną kartę Łaski Cesarskiej.
  • W zależności od frekwencji, ci sami gracze (lub do 12 kolejnych) otrzyma przypinkę z 5 kręgami
  • Najlepszy gracz w każdym klanie otrzyma kartę promocyjną przedstawiającą czempiona danego klanu.
  • Kilka dodatkowych kart czempionów oraz bony do sklepu Sarmata (przy frekwencji powyżej 8 osób) zostaną rozdane pozostałym graczom, do wyboru gracza, w kolejności w tabeli wyników.

Veetek

  • Gość
"Mała" zmiana - role jednak będą wymagane z Winter Court, jako że Launch oficjalnie podpada pod OP.

Veetek

  • Gość
Wielkie dzięki dla wszystkich obecnych - frekwencja przeszła wszelkie oczekiwania. Konkrety można znależć tutaj, a co ważniejsze rzeczy poniżej: