Autor Wątek: Ilu gra?  (Przeczytany 17553 razy)

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9360
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #40 dnia: 2018-03-24, 10:15 »
ta gra ma tylko jedną wadę że największy fun z danej partii jest wtedy gdy w końcu ona się skończy;)

VS

Gra jest ciekawa i ma duży potencjał, żeby ta ciekawość pozostała.



Osobiście klonuję Klepka. ;)
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


rio

  • blank Personality
  • Wiadomości: 37
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #41 dnia: 2018-03-24, 10:47 »
Ale myślę (i wierzę w to), że wyjdą kolejne karty i znów ruszy to ładnie do przodu ;)

Ależ oczywiscie, ze ruszy i to bardzo, bo gra ma wielki potencjal, ale w tej chwili mam wrazenie, ze gram w wersje beta.
L5r jest srednia karcianka, ale najlepsza w jaka do tej pory gralem, a troche juz karcianek liznalem.

Seba_stian

  • inexperienced Personality
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #42 dnia: 2018-03-24, 12:02 »
ta gra ma tylko jedną wadę że największy fun z danej partii jest wtedy gdy w końcu ona się skończy;)

VS

Gra jest ciekawa i ma duży potencjał, żeby ta ciekawość pozostała.



Osobiście klonuję Klepka. ;)

Nic osobistego, ale klonuj co chcesz ;)
Jak sam piszesz cały czas, w grę nie grasz i nie zamierzasz, więc jak sam rozumiesz Twoje zdanie w tej kwestii pozostawia wiele do życzenia :P
I rozumiem, że masz swoje zdanie i masz do tego prawo, ale jak na brak zainteresowania tym tytułem to przejawiasz aż za duże zainteresowanie, objawiające się tylko i wyłącznie hatem :P A tego po prostu nie lubię, bo osobiście jak mi się jakaś gra nie podoba to się przestaje interesować, a nie na każdym kroku wytykam jej błędy i próbuję zniechęcić do niej innych.
Ot takie sobotnie przemyślenia :P
"...every man dies, not every man really lives..."

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9360
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #43 dnia: 2018-03-24, 12:31 »

Jak sam piszesz cały czas, w grę nie grasz i nie zamierzasz, więc jak sam rozumiesz Twoje zdanie w tej kwestii pozostawia wiele do życzenia :P

Jak dla mnie wyrażasz zbyt duże zainteresowanie opinią kogoś kogo zdanie Cię nie obchodzi.

Cytat: Seba_stian
Nic osobistego, ale klonuj co chcesz ;)

To akurat hermetyczny żart, który jak wiele innych rzeczy, wiąże mnie z tym miejscem i ludźmi. :)



Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Seba_stian

  • inexperienced Personality
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #44 dnia: 2018-03-24, 12:40 »

Jak sam piszesz cały czas, w grę nie grasz i nie zamierzasz, więc jak sam rozumiesz Twoje zdanie w tej kwestii pozostawia wiele do życzenia :P

Jak dla mnie wyrażasz zbyt duże zainteresowanie opinią kogoś kogo zdanie Cię nie obchodzi.

Cytat: Seba_stian
Nic osobistego, ale klonuj co chcesz ;)

To akurat hermetyczny żart, który jak wiele innych rzeczy, wiąże mnie z tym miejscem i ludźmi. :)

Wyraziłem swoje zdanie i naprawdę pod każdą Twoją wypowiedzią mógłbym pisać co o tym myślę, ale właśnie z braku zainteresowania tego nie robię... takie tam czasem mam napady braku kontroli i napiszę, ale jak mówiłem, staram się tego nie robić ;)
Z tego samego powodu tej dyskusji nie ma co dalej prowadzić, bo w tym świecie masz przewagę i większe doświadczenie (piszę o internecie i trollowaniu), a ja nie chcę się w internetowe "dyskusje" wciągać, bo do niczego to nie prowadzi ;)

Po prostu, gra mi się podoba i mam nadzieję, że dodatki ją rozwiną w dobrą stronę :) I oprócz grania w lokalnym środowisku, będzie okazja raz na jakiś czas pojechać gdzieś w Polskę i pograć ze znajomymi, tyle :)
"...every man dies, not every man really lives..."

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9360
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #45 dnia: 2018-03-24, 12:45 »
Po prostu, gra mi się podoba i mam nadzieję, że dodatki ją rozwiną w dobrą stronę :) I oprócz grania w lokalnym środowisku, będzie okazja raz na jakiś czas pojechać gdzieś w Polskę i pograć ze znajomymi, tyle :)

No widzisz. A ja z kolei liczę na to, że skasują ten smutny projekt jak najszybciej i zasypią w bardzo głębokim rowie z wapnem. Im szybciej tym większa szansa, że zaryzykują z kolejną zupełnie nową grą albo sprzedadzą to ustrojstwo dalej bo potencjał w IP jest. Wtedy też może bez uczucia żenady "będzie okazja raz na jakiś czas pojechać gdzieś w Polskę i pograć ze znajomymi, tyle."
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Bayushi Shinzo

  • Crane Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1221
  • 666 lub 333333 wybór należy do Ciebie
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #46 dnia: 2018-03-24, 14:03 »
Po prostu, gra mi się podoba i mam nadzieję, że dodatki ją rozwiną w dobrą stronę :) I oprócz grania w lokalnym środowisku, będzie okazja raz na jakiś czas pojechać gdzieś w Polskę i pograć ze znajomymi, tyle :)

No widzisz. A ja z kolei liczę na to, że skasują ten smutny projekt jak najszybciej i zasypią w bardzo głębokim rowie z wapnem. Im szybciej tym większa szansa, że zaryzykują z kolejną zupełnie nową grą albo sprzedadzą to ustrojstwo dalej bo potencjał w IP jest. Wtedy też może bez uczucia żenady "będzie okazja raz na jakiś czas pojechać gdzieś w Polskę i pograć ze znajomymi, tyle."
A ty się dziwisz kempy, że ludzie nie piszą nic na forum.
Jak wchodzę i czytam twoje wypowiedzi takie jak powyższe to słabo się robi.

Cytat: kempy
Cytat: Mlody
wiem ze to offtop ale co to znaczy RTFC?
Przeczytaj na spokojnie tekst karty.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9360
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #47 dnia: 2018-03-24, 14:09 »
Po prostu, gra mi się podoba i mam nadzieję, że dodatki ją rozwiną w dobrą stronę :) I oprócz grania w lokalnym środowisku, będzie okazja raz na jakiś czas pojechać gdzieś w Polskę i pograć ze znajomymi, tyle :)

No widzisz. A ja z kolei liczę na to, że skasują ten smutny projekt jak najszybciej i zasypią w bardzo głębokim rowie z wapnem. Im szybciej tym większa szansa, że zaryzykują z kolejną zupełnie nową grą albo sprzedadzą to ustrojstwo dalej bo potencjał w IP jest. Wtedy też może bez uczucia żenady "będzie okazja raz na jakiś czas pojechać gdzieś w Polskę i pograć ze znajomymi, tyle."
A ty się dziwisz kempy, że ludzie nie piszą nic na forum.
Jak wchodzę i czytam twoje wypowiedzi takie jak powyższe to słabo się robi.

A co to ma do rzeczy? Mało tu było przez lata malkontentów na CCG'a, którzy dowalali się do wszystkiego? Marudzenie to był tu drugi w kolejności po biadoleniu popularny sport. Już zapomniałeś? Self-Appointed Prophet of Doom Mantis blues? Mr Grumble? Centurion? To jojczenie na koniec edycji, żeby się już skończyła i przebieranie w miejscu w oczekiwaniu na nowy set bazowy. No to ja sobie czekam na tą nową bazówkę (czyt. nową grę) i trzymam kciuki żeby stało się to czym prędzej.
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


michaelius

  • Crane Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #48 dnia: 2018-03-24, 14:13 »
ta gra ma tylko jedną wadę że największy fun z danej partii jest wtedy gdy w końcu ona się skończy;)

No w zasadzie tak. Jak sobie teraz do Koteja trenuje to każda rozrywka przypomina godzinną kombinację alpejską by rozbroić jakąś przewaloną kartę u przeciwnika, której aktywacja wymaga zero skilla.

Paku

  • Crab Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2363
  • Broken Crab
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #49 dnia: 2018-03-24, 15:54 »
Jak dla mnie jedynym mankamentem gry jest to, że pojedyncza rozgrywka jest za długa, bo oprócz tego jest super :)
Hokus pokus, nie masz buta
Twoja stara, to Fosuta!

Crab Clan • Samurai • Fudo • Retired Hero • Berserker • Goblin • Scout • Merchant • Shadowlands • Fallen • Artisan • Unique

rio

  • blank Personality
  • Wiadomości: 37
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #50 dnia: 2018-03-24, 16:10 »
Jak dla mnie jedynym mankamentem gry jest to, że pojedyncza rozgrywka jest za długa, bo oprócz tego jest super :)

Tylko nie mowcie o tym glosno, bo FFG zaraz wyda karty wygrywajace w drugiej turze, aby przyspieszyc rozgrywke.
Jezeli chodzi o gry turniejowe to marzy mi sie wprowadzania cos w stylu zegarow jak w szachach, niestety w tej karciance to niemozliwe ;/

horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #51 dnia: 2018-03-24, 17:23 »
klepek zgubiłes po drodze gdzieś sens grania, bo zapomniałes o piwie i wrednych mordach.

gra straciła ze swojego potencjału ogromnie, między innymi poprzez odstawienie storyline'u na boczny tor. sama mechanika nie wystarczy.

burdel w ffg i brak mocnej osoby zarzadzajacej sprawia, ze gra nie rozwija sie w taki sposob w jaki moglaby. ciezko zarzucic jej brak potencjalu ale te wszystkie uwagi o szachach i tym, ze rozgrywka jest zbyt dluga sa jak najbardziej na miejscu i przez to tez zniechecaja do grania. trudnosc gry tez robi swoje.

patrzac na to jak w szczecinie gra rozpoczynala i na to jak teraz wyglada scena to wroze jej rychly zgon w PL.

i choc nie moge sie z Kempym zgodzic z tym, zeby karcianka w rowie skonczyla (pomine to wapno), to zrzucenie na Kempego odpoiedzialnosci za zjazd karcianki to chyba juz lekkie skrzywienie :) a musze powiedziec, ze w wielu punktach zgadzam sie z Kempym. uwazam rowniez, ze gdyby nie on i kilka innych zaangazowanych silnie osob to forum mialoby status wymarlego miasta ( i nie mam na mysli Gomorry :) )

Arkhon

  • inexperienced Personality
  • Wiadomości: 139
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #52 dnia: 2018-03-24, 18:04 »
Gomorre to by się przydało porządnie ogarnąć i zaludnić jeszcze.
Również pod wieloma słowami zarówno Kempego, Horcia jak i Michała mogę się podpisać.

Jednakże ja na brak grania marudzić nie mogę, bo za wiele dobra w karciano/planszowym świecie jest, bym się miał losem l5r lcg bardzo martwić. A nie jest mi ono niezbędne by się z Wami napić i dobrze bawić grając.

Tak swoją drogą, to wątpie mocno, w system lcg jako dobry competetive enviroment. CCG bardziej sie do tego nadawały.
Zaraz to wszystko i tak karcianki online zjedzą doszczętnie i tylko czasem będziemy wspominani, jako dinozaury którzy grali/grają fizycznym papierem.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9360
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #53 dnia: 2018-03-24, 18:17 »
Gomorre to by się przydało porządnie ogarnąć i zaludnić jeszcze.

Akcja i tak przenosi się do Tombstone (począwszy od Too Tough To Die). :D
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


Bayushi Shinzo

  • Crane Clan
  • temptation Personality
  • *
  • Wiadomości: 1221
  • 666 lub 333333 wybór należy do Ciebie
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #54 dnia: 2018-03-24, 19:29 »
To że to wina wyłącznie kempego to duża nadinterpretacja.
Mówię tylko że forum jest mało przyjazne ale też old-school.

Śmieszy mnie tylko trochę to że przy CCG było marudzenie że gra 5 tur i na powelevel kart.

A faktem jest że LCG się ciągnie niemiłosiernie ale czy komuś pasuje rozgrywka szachowa to prywatna sprawa. Design kart też mógłby być lepszy ale nikt nie jest idealny.

Ale zamiast cieszyć się z zabawy innych, gratulować zaangażowania oraz wyników można też marudzić,  trollowac na każdym kroku

Cytat: kempy
Cytat: Mlody
wiem ze to offtop ale co to znaczy RTFC?
Przeczytaj na spokojnie tekst karty.

kempy

  • Quartz Magistrate
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 9360
  • N /\ M E T /\ K E R
    • Zobacz profil
    • http://www.rpgi.fora.pl/
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #55 dnia: 2018-03-24, 19:34 »
Ale zamiast cieszyć się z zabawy innych, gratulować zaangażowania oraz wyników można też marudzić,  trollowac na każdym kroku

A to do kogo skierowane, bo do końca nie rozumiem? Ja bym Wam kibicował nawet jakbyście się wszyscy przerzucili na curling. To znaczy nadal bym się dziwił dlaczego w to gracie, ale słowa wsparcia ode mnie macie zawsze. ;D
Ratling • Nonhuman • Tactician • Those Who Wait Tribe


horror

  • Dragon Clan
  • eternal Personality
  • *
  • Wiadomości: 2895
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #56 dnia: 2018-03-24, 23:00 »
Ale zamiast cieszyć się z zabawy innych, gratulować zaangażowania oraz wyników można też marudzić,  trollowac na każdym kroku

A to do kogo skierowane, bo do końca nie rozumiem? Ja bym Wam kibicował nawet jakbyście się wszyscy przerzucili na curling. To znaczy nadal bym się dziwił dlaczego w to gracie, ale słowa wsparcia ode mnie macie zawsze. ;D

ulubiony sport karłów jest zajebisty. szkoda, ze w sz-nie nie ma toru bo bym sprobowal :)

Arkhon

  • inexperienced Personality
  • Wiadomości: 139
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #57 dnia: 2018-03-25, 01:17 »
Ale zamiast cieszyć się z zabawy innych, gratulować zaangażowania oraz wyników można też marudzić,  trollowac na każdym kroku

A to do kogo skierowane, bo do końca nie rozumiem? Ja bym Wam kibicował nawet jakbyście się wszyscy przerzucili na curling. To znaczy nadal bym się dziwił dlaczego w to gracie, ale słowa wsparcia ode mnie macie zawsze. ;D

ulubiony sport karłów jest zajebisty. szkoda, ze w sz-nie nie ma toru bo bym sprobowal :)

Po tym jak zrobimy z Ciebie karła czy przed?

I'atz'ek

  • Ratling Wanderer
  • temptation Personality
  • *****
  • Wiadomości: 1909
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #58 dnia: 2018-03-25, 11:54 »
Ja próbowałem - strasznie fajne :)
Squeek

michaelius

  • Crane Clan
  • blank Personality
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Samurai
    • Zobacz profil
Odp: Ilu gra?
« Odpowiedź #59 dnia: 2018-03-25, 17:47 »
Jeden z niewielu sportów które warto oglądać na zimowej olimpiadzie :D