Spaliliśmy knajpę, aby zbudować nową.
Dislodge jest zbyt sytuacyjny, zeby byl fajny na dobra sprawe. Musisz atakowac na wiecej niz jedna prowincje i miec tiktakow rozrzuconych. No ale w takiej sytuacji, jak typ bedzie bronil gdzies tylko jednym to sie go przerzuca gdzies indziej i potem lecisz bez oppose.
Cytat: Manit0u w 2011-08-01, 12:46Dislodge jest zbyt sytuacyjny, zeby byl fajny na dobra sprawe. Musisz atakowac na wiecej niz jedna prowincje i miec tiktakow rozrzuconych. No ale w takiej sytuacji, jak typ bedzie bronil gdzies tylko jednym to sie go przerzuca gdzies indziej i potem lecisz bez oppose.Możesz cisnąć wszystkim w jedną, a jak przeciwnik stanie wszystkim to zacząć obok i przyjechać armią wraz z jednym knypkiem ;p
Chmielu, źle jest to, że lwy przy przeciętnym rozdaniu (ni dobre ni złe) będą miały 10 golda w 2'. A teraz przejrzyj to pre jeszcze raz.
Preview jest takie sobie- strategies bardzo dobre ale postaciom brakuje akcji bitewnych na sobie. Szkoda że Kasei nie dostał tiktaka albo żeby chociaż nie cenił się tak wysoko. Ogólnie ocena dodatku pod kontem EE jest utrudniona ze względu na brak wiedzy ile nasze domki bedą kaski produkować. Wydaje mi się że domek do Kitsu będzie miał 3produkcji a reszta 4gc (just a hunch- will see in EE Ciekawie właśnie zapowiada się way na Kitsu, dobre ph i akcje z honor gainem, ale czy to się nie będzie zacinać przez uzależnienie od duchów? Zobaczymy.
You clan needs you - świetna karta do wszystkiego, ale będac w klimacie Kitsu - Kitsu Kagako wystawiasz za 0 dostajesz 1 honoru i ancestor, jak przeżyje (ktoś bedzie się łasił na 1F blank shugenje?) to w dynastii da 3+1 honoru i kolejnego ancestora. Na tej samej zasadzie mantisy moga tworzyć więcej wróbelków, lisków, misiów itd.